پیشینه فارس ماشین

2009

درباره ما

فارس ماشین دارای مجوز رسمی از وزارت بازرگانی و همچنین دارای مجوز ویژه برای صادرات دستگاه انار دانه کن می باشد .  بیش از دو دهه در زمينه صنعت خطوط توليد آبميوه  فعاليت مي نمايیم و فعالیت رسمی خود را از سال 1377 آغاز نموده و توانسته ایم به خوبی نيازهای كارخانجات كلان و سالن های توليدی كوچك را فراهم نمايیم و هميشه از بكار گيری تجربيات موجود روز و تحقيق و ابتكار برای رفع مشكلات موجود در امر بهره وری توليد بهترين استفاده را نموده ایم .

اين واحد توانسته و افتخار اين را داشته كه نظر كارخانجات توليدی خارجی را نيز به خود جلب نمايد و همچنین تجربیات عملی و علمی خود را در اختیار افراد دانشگاهی قرار داده و تا کنون چند نمونه از ماشین های ساخت این واحد به صورت آنالیز به عنوان تز دانشجویان رشته مکانیک کارشناسی ارشد مطرح گردیده است از افتخارات ديگر اين شركت اختراع دستگاه انار دانه کن برای اولين بار بوده كه قبل از آن در كشور عزيرمان ايران بسياري از توليد كنندگان فرآورده هاي غذايی انار با مشكلات متعدد درگير بوده اند از جمله دستی بودن قسمتي از پروسه توليد و زمان بر بودن آن و يا اينكه اجباراً استفاده از ماشين های ديگر كه در مؤلفه های ديگر توليد استفاده مي شده است كه باعث ضرر فراوان به صاحبان توليد می گرديده مثلاً استفاده از دستگاه پرس و يا پوست كن نخود فرنگی .

بيشترين فعاليت ما در ارتباط با آب ميوه و كنستانتره بر روی ميوه هايی چون انار –  ليمو - سيب - غوره و انگور بوده است و همچنين ساخت كامل خط توليد رب انار به صورت صنعتی يا نيم صنعتی .

اين واحد واقع در استان فارس – شيراز – ابتداي جاده شيراز، سپیدان و مديريت آن با  مهندس كريمی مي باشد .

با استفاده از مواد اوليه مرغوب و نيروی انسانی متخصص و ضمانت كالا و خدمات پس از فروش كه همواره از اهداف ما بوده توانسته ايم رضايت مشتريان را كسب نماييم .

تمام ماشینهای ساخته شده توسط این شرکت دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

فارس ماشین طراح، سازنده و راه انداز ماشینهای خطوط تولید آبمیوه، رب انار، خیارشور، می باشد.

هدف ما در وهله اول ارائه بهترین ساخت و طراحی این نمونه ماشین آلات و همینطور حضور چشمگیر در بازارهای جهانی بوده است که در این خصوص تا به حال موفق بوده ایم. بيشترين فعاليت ما در ارتباط با آبميوه و كنستانتره بر روی ميوه هايی چون انار – ليمو – سيب - غوره و انگور بوده است و همچنين ساخت كامل خط توليد عرقيات واسانس به صورت صنعتی يا نيم صنعتی . با استفاده از مواد اوليه مرغوب و نيروي انساني متخصص و ضمانت كالا و خدمات پس از فروش توانسته ايم رضايت مشتريان را كسب نماييم.

-مهندس کریمی
مختصر درمورد گواهینامه ها

قرارداد با آقای JAIME NAZAL از کشور شیلی صاحب برند معروف لباس kayser جهت انتقال تکنولوژی ماشین آلات فرآوری میوه انار. دریافت لوح تقدیر توسط مهندس کریمی،مدیر عامل فارس ماشین،از کمپانی اینترسان جهت مشاوره مهندسین ، این کمپانی در امور تولید نفت،دارو،صنایع غذایی،آبمیوه و کشاورزی در کشورهای آمریکا،روسیه و آذربایجان فعالیت دارد و ... .

برتری های ماشین سازی کریمی (فارس ماشین )

داراي مجوز رسمي از و...

دارای مجوز رسمي از وزارت بازرگاني مي باشد . با اينكه نزديك به دو دهه در زمينه صنعت خطوط توليد آبميوه فعاليت مي نمايد ولی توانسته به خوبی نيازهای كارخانجات كلان و سالن های توليدی كوچك را فراهم نمايد و هميشه از بكار گيري تجربيات موجود روز و تحقيق و ابتكار براي رفع مشكلات موجود در امر بهره وري توليد بهترين استفاده را نموده است

حوزه فعالیت و افتخار...

اين واحد توانسته و افتخار اين را داشته كه نظر كارخانجات توليدي خارجي را نيز به خود جلب نمايد . این واحد صنعتی افتخار این را دارد که تجربیات عملی و علمی خود را در اختیار افراد دانشگاهی قرار داده و تا کنون چند نمونه از ماشینهای ساخت این واحد به صورت آنالیز به عنوان تز دانشجویان رشته مکانیک کارشناسی ارشد مطرح گردیده است از افتخارات ديگر اين شركت اختراع دستگاه دانه کن انار براي اولين بار بوده كه قبل از آن در كشور عزيرمان ايران بسياري از توليد كنندگان فرآورده هاي غذايي انار با مشكلات متعدد درگير بوده اند از جمله دستي بودن قسمتي از پروسه توليد و زمان بر بودن آن و يا اينكه اجباراً استفاده از ماشينهاي ديگر كه در مؤلفه هاي ديگر توليد استفاده مي شده است كه باعث ضرر فراوان به صاحبان توليد مي گرديده مثلاً استفاده از دستگاه پرس و يا پوست كن نخود فرنگي بصورت صنعتی و نیم صنعتی.

ضمانت و خدمات پس از فروش

با استفاده از مواد اوليه مرغوب و نيروي انساني متخصص و ضمانت كالا و خدمات پس از فروش كه همواره از اهداف ما بوده توانسته ايم رضايت مشتريان را كسب نماييم وتمام ماشینهای ساخته شده توسط این شرکت دارای یک سال ضمانت و ده سال خدمات پس از فروش می باشد.

طراحی سایت و سئو : آتریاتک