آیا بهترین نوع انار صادراتی ایران را میشناسید؟ انار یکی از محصولات پرخاصیت است که تهیه نوع مرغوب آن برای عموم مردم و خریداران بسیار مهم است از این رو انار نی ریز بهترین نوع انار صادراتی در کلان شهرها میباشد.

صادرات انار مرغوب نی ریز سودآوری زیادی برای کشور دارد و به دلیل مرغوبیت بالای انار نی ریز، این محصول تقاضای بسیار زیادی از دیگر کشورها دارد.

 

بهترین نوع انار نی ریز

بهترین نوع انار نی ریز که به انار رباب مشهور است دارای مزه ای بی نظیر و آبدار است که همین فاکتورها توجه ها را برای خرید این محصول جلب میکند.

آیا از خواص انار مطلع هستید؟

انار خواص زیادی دارد که اشاره به آن در این مقوله نمی گنجد و شما میتوانید با یک سرچ در اینترنت از خواص خارق العاده انار مطلع شوید. یکی از خواص انار، خون سازی آن است که خوردن انار برای افراد کم خون بسیار توصیه میشود، هم چنین برای بهبود عملکرد ایمنی بدن و سلامتی بسیار ضروری است.

photo 1575398640594 f23d65cd1150 scaled

 

صادرات انار نی ریز

صادرات انار نی ریز به کشورهای متعددی انجام میگیرد که از جمله آن میتوان به کشورهای اروپایی، حوزه خلیج فارس و آسیای میانه اشاره کرد. انار نی ریز به دلیل مرغوبیت بالا و طعم عالی که دارد مورد توجه کشورهای ذکر شده قرار دارد.

ایران به دلیل اینکه قطب تولید انار در دنیا است میتواند در زمینه صادرات انار و ارزآوری به کشور به موفقیت های بالایی برسد.

photo 1574241462421 c7c15a3563cd scaled

 

انار صادراتی نی ریز

معمولا در ایران هر کسی که نام نی ریز را بشنود اولین چیزی که به یاد می آورد انار این شهر است که شهرت جهانی دارد لزا دانستن انواع انار صادراتی که در نی ریز کشت میشود خالی از لطف نیست.
ارقام صادراتی که در نی ریز کشت میشود در کشور بیشترین نوع بوده هم چنین از لحاظ سطح زیر کشت انار، رتبه اول را در کشور به خود اختصاص داده است.
مهم ترین ارقام انار صادراتی نی ریز:

  • انار رباب
  • انار عروس
  • انار نادری
  • انار میخوش
  • انار سیاه
  • انار یوسف خانی

photo 1578541156685 ce7611546f0e scaled

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.