بزرگترین تولیدی انار بسته بندی در ایران را می شناسید؟ جرا انار بسته بندی ایران از کیفیت ممتازی برخوردار است؟ نرخ انار بسته بندی مناسب تر است یا انار فله؟

این میوه خواص بی نظیری دارد و در مصارف دارویی و خوراکی و پزشکی کاربرد دارد. ایران در حال حاضر بزرگترین تولیدکننده انار درجه یک می باشد. اغلب شرکت ها برای اینکه برند خود را در بین عموم مردم به رسمیت بشناسانند، انار خود را با بسته بندی های شکیل وارد بازار می کنند تا به معروفیت برسند.

close up color confection 992815

یکی از بهترین کارهایی که باعث برندینگ انار در تمامی مردم جهان می شود، بسته بندی مناسب انار است.

 

بزرگترین تولیدی انار ایران

استان فارس بزرگ ترین تولیدکننده انار در ایران به حساب می آید. کشاورزان این استان با داشتن تجربه کافی و بهره گیری از روش های نوین باغداری  و آبیاری توانسته اند بهترین انار کشور را تولید کنند.

شرکت ما به عنوان بزرگترین تولیدی انار در ایران با شرکت ها  و تجار زیادی در ارتباط بوده و محصولات مورد نیاز آن ها را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیارشان قرار می دهد.

 

تفاوت انار بسته بندی و فله

همان طور که اطلاع دارید خرید و فروش انار به دو صورت فله و بسته بندی انجام میگیرد. انار بسته بندی به علت استفاده از انواع بسته بندی و طی کردن مراحل اثبات کیفیت گران تر و مشتری پسند تر از انار فله است.

بسته بندی مانند هویت و شناسنامه محصول است زیرا در نوع فله امکان وجود انار تقلبی بیشتر می شود پس شایسته است انار را به صورت بسته بندی تهیه کرد.

close up confection delicious 1115812

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × سه =

فهرست