برای خرید انار صادراتی نی ریز با قیمت مناسب باید با فروشندگان عمده این محصول ارتباط برقرار کرد. طبق آمار نیریز بیشترین میزان تولید انار را در کشور دارد و بیشترین حجم صادرات مربوط به انار رباب این شهر بوده، در کنار آن شهوار و میخوش نی ریز هم به کشورهای دیگر صادر میشود.

وقتی بتوان با هزینه کم تولید انواع انار را انجام داد، هزینه تمام شده باغ دار کم تر و در نتیجه قیمت خرید انار صادراتی در بازار کاهش پیدا می کند.

صادراتی بودن محصول به کیفیت، ظاهر و نوع بسته بندی آن بستگی دارد، در ایران هنوز هم به بسته بندی محصولات اهمیت داده نمی شود و این باعث میشود نتوان انار ایران را با قیمت خوب در بازار صادراتی به فروش رساند. بیشترین خرید و فروش انار در ایران به صورت فله صورت میگیرد.

انار صادراتی اغلب در وزن ۳۰۰ تا ۵۰۰ گرمی صادر میگردد و بسته بندی با این وزنها متناسب است.

photo 1574241462421 c7c15a3563cd scaled

 

قیمت خرید انار صادراتی نی ریز به صورت عمده

نکته ای که در تعیین قیمت انار صادراتی لازم است بدانید این است که هر چه میزان تولید انار افزایش یابد، دسترسی به این محصول بیشتر میشود و با قیمت کمتری به دست مصرف کنندگان خواهد رسید بدین ترتیب چرخه اقتصادی کشور با رونق بیشتری ادامه می یابد.

با توجه به اینکه ایران قطب تولید انار در دنیاست لزا بازار صادراتی انار گزینه ای بسیار ایده آل برای رونق شرایط موجود است.
خوشبختانه با توجه به اصلاح روش های آبیاری و هرس انار هم چنین افزایش اطلاعات باغداران درباره این محصول، حجم صادرات انار نی ریز در حال افزایش است.

فروش انار برای افرادی که دست فروشی هم انجام میدهندجذاب بوده و سود خوبی را عاید این گروه از افراد میکند.
کسانی هم هستند که این محصول را به صورت عمده خریداری میکنند و در سردخانه نگه داری میکنند و در اوقاتی که حجم انار در بازار کاهش می یابد، آن را با قیمت مناسب وارد بازار میکنند و یا به بازار صادراتی تزریق میکنند به همین دلیل این محصول و فروش آن بسیار مورد توجه تجار و بازرگانان است.

photo 1571139317672 93369256842c scaled

 

انار صادراتی نی ریز

کم تر کسی را میتوان پیدا کرد که از انار سر رشته داشته باشد ولی انار صادراتی نی ریز را نشناخته باشد.
انار صادراتی نی ریز بهترین کیفیت را در دنیا دارد و این امر به سبب آبیاری درست باغات، سم زدایی و آفت زدایی مثل کرم گلوگاه، افزایش دانش پرورش انار صادراتی توسط باغداران و بسته بندی های مناسب محقق گشته است.

معروف ترین انار صادراتی نی ریز انار رباب این شهر است که نزدیک به ۹۰% باغات این شهر این رقم انار را تولید می کنند، انار رباب بسیار خوش طعم بوده و در رنگ های صورتی، قرمز و سیاه دیده میشود.
سیاه شدن دانه های انار نشانه رسیدگی کامل محصول است و میتوان برداشت انار را شروع کرد، رنگ صورتی نشانه نارس بودن انار دارد و هنوز نیاز به زمان دارد تا انار کاملا جا بیفتد.

بعضی کشاورزان به سبب وجود سرما و خرابی محصولات هنگام قرمز شدن انار، آن را برداشت می کنند لزا مزه آن کمی ترش تر از انار مایل به سیاه بوده ولی همان خاصیت را داراست.

photo 1571139317672 93369256842c scaled

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.